X
X
USD

WordPress, Yazılarınızı Canlandırma Zamanı

AnasayfaYazılarWordPress, Yazılarınızı Canlandırma Zamanı

WordPress, Yazılarınızı Canlandırma Zamanı

WordPress, sitenizde paylaşacağınız yazılar için her zaman altın kural, makaleleriniz diğer tüm makalelerden eşsiz ve canlı olmasıdır. Sitenizde paylaşacağınız makaleler başka siteler ile birebir aynıysa ya da aynı başlıklar altında birleşip farklı içerikler yazılıyorsa maalesef yazdığınız makale on bin kelime dahi olsa Google sıralamalarda yer bulamayacaksınız. Google sıralamalarına girmenin belli maddelerini sizler için aşağıda sıralıyoruz.

Makale Başlıkları

Her zaman farklı ve aranmayacak kelimeler kullanılmalı. Örneğin başlığınızda Samsungun Telefon Özellikleri yerine Samsung Detaylı Anlatım gibi farklı, arama hacmi az olan başlıkları seçerek makalenizi full içerik ile doldurursanız kullanıcı arama motoruna Samsung telefon özellikleri ile alakalı herhangi bir cümle yazarsa ve sizin sitenizle bir bağı olursa otomatik olarak sizin makaleniz çıkar.

Yazım Kuralları

Makalenizde belki de kelime sayısından da daha önce önem vermeniz gereken madde yazım kuralları olabilir. Kelimeleri farklı yazmak, çok uzatmak, birden fazla aynı kelimeleri kullanmak gibi hareketleri makalenizde sergilerseniz okunabilirlik oranınız düşük olacağı için Google sizin makalenizi tercih etmeyebilir. Bu sebepten ötürü her zaman yazım kurallarına oldukça yakın, uzatmadan kısa ve öz şekilde anlatmanız tercih edilir.

Yazınıza Renk Katın

Anlatmış olduğunuz başlığı ele aldığınızda makaleniz ve başlıkla alakalı eşleşen resimler veya videolar ile yazınıza renk katın. Herhangi bir video veya resim ile yazı aralarınıza satır amaçlı eklenecek tüm görseller sizlerin yazısını Google görseller kategorisine dahi taşır. Bu sebeple hem Google arama sonuçlarında ve Google görseller sonuçlarında sitenize yer ayırtabilirsiniz.


Top