WooCommerce, Online Satış Yapın

AnasayfaYazılarWooCommerce, Online Satış Yapın

WooCommerce, Online Satış Yapın

 

 

Online satış yapmak isteyenler için en basit ve faydalı yöntem olan WooCommerce, sadece tek bir eklenti ile sitenizi online satışa hazırlıyor. Sitenize ait kolayca bir mağaza oluşturup hızlı düzenlemeler yapmanıza ve online satış içerisinde size katkı verecek popüler eklentileri kurmanıza izin veriyor.

WooCommerce ile hem somut ürün, hem de dijital alanda ürün satışı yapabilirsiniz. Online video eğitimleri vs gibi indirilebilecek dosyalar.

Bulunduğunuz Ülkenin kargo ücretleri, vergi ücretleri vs dahil olmak üzere tüm hepsini otomatik olarak hesaplayan ve tüm müşterilerinizi bir arada tutan, kargo veya fatura adreslerini vs tamamen otomatik olarak algılar, sizin elinizden büyük bir yükü alır.

 

WooCommerce’nin Birkaç Özellikleri

 

  • Sitenizde sınırsız denecek kadar yüksek sayıda ürün, özellik ekleyebilirsiniz.
  • Kredi kartı, havale-eft, kapıda ödeme gibi çeşitli ödeme yöntemleri bulunmakta.
  • Satış ortaklığı özelliği.
  • Üyeliksiz olarak ziyaretçi ödemesi yapılıp, hızlı bir şekilde ürün satın alımı.
  • Satın alma, başarılı ödeme, başarısız ödeme gibi birçok maili şablon olarak hazırda tutar ve müşterilerine otomatik mail gönderimi sağlar.

 

+85 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan WooCommerceyi, alanında başarılı iş yapmak isteyen, online satış yapmak isteyen tüm herkes kullanabilir. Birçok ülkenin vergisini, kargo tutarlarını vs gibi tüm ödeme tipini otomatik olarak hesapladığı için yurt dışına satış yapmak isteyen kişiler de kullanabilir.


Top